T E G D A N I Ş M A N L I K

Çalışma Stratejimiz

 1. Analiz

  Firmanız için uzmanlarımız ihtiyaçlarınızın kapsamlı olarak inceleyerek analiz gerçekleştiriyoruz. İşletmenizin devlet teşvik ve hibe potansiyeli, kurumsal gelişim, personel ve yönetim kadrosu eğitimleri hizmetlerimizden sizin için uygun olanları tespit ediyoruz.

 2. Yol Haritası

  Analiz raporumuz doğrultusunda başvurmaya karar verdiğimiz proje ve teşvik programları ile ilgili tüm planlamayı, sizlerle birlikte yapıyoruz. Yol haritanızı tecrübelerimiz ve sizin verdiğiniz bilgiler ile hazırlıyoruz.

 1. Başvuru

  Planladığımız faaliyetler ile ilgili tespit ettiğimiz proje ve teşvik programlarına ilişkin başvuru dosyalarınızı mevzuata, ilgili kurallara ve tecrübelerimize uygun şekilde, kaliteden ödün vermeden, en hızlı ve en özgün şekilde hazırlayıp sunuyoruz.

 2. Süreç Takibi

  Başvurusu yapılan ve onaylanan proje ve teşvik dosyalarınızın takibini, uzmanlık gerektiren yasal süreçlerinin her adımını, titizlikle takip ediyor ve sizlerle her aşamada bilgi paylaşıyoruz. Proje ve teşvik programlarının dönemsel gerçekleşme ve kapanış raporlarını hazırlayarak hem ilgili kurum hem de sizlerle paylaşıyor, süreci tüm kurallara uyarak zamanında kapatıyoruz. Fon ve teşviklerden faydalanmanızı sağlıyoruz. Başvuru ve süreç takibi sonrasında onayı alınan proje ve teşvik dosyalarınıza ilişkin hibe, destek ve teşviklerin hakedişlerinizin takibini yapıyoruz.